ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT

Hakkımızda

Level Car Rental müşterilerine kaliteli ve farklı bir araç kiralama deneyimi sunmak için kurulmuş olan profesyonel bir işletmedir. İzmir merkezli olan araç kiralama firmamız bugün sizlere onlarca araç ile hizmet sunmaktadır. Mottomuz olan "her dönem ucuza kirala" sektörümüzde büyük bir ses getirmiş ve firmamızı İzmir araç kiralama hizmeti almak isteyen değerli müşterilerimiz tarafından aranan bir işletme haline dönüştürmüştür. Ekonomik, orta ve lüks sınıf araçlardan oluşan araç filomuzda eski ve yıpranmış olan arabalara kati suretle yer verilmemektedir. Her zaman filomuzu yenileyerek sizlere en iyi hizmeti sunmak bizim asli görevlerimizden biridir.
 

Araba kiralama hizmeti alacak olduğunuz lokasyonlarda ki tüm personellerimiz kiralama saatlerinde sizleri bekletmemek konusunda oldukça hassas davranarak vaktinize değer vermektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına araç kiralama hizmetiniz sona erdiğinde tarafınıza anket gönderilerek almış olduğunuz hizmetin kalitesini ölçmekteyiz. Böylece müşterilerimizin özel taleplerini yada mevcut kiralamasında meydana gelen bir aksaklık varsa bir sonra ki rezervasyonlar için özenle dikkate alınmaktadır.


Level Car Rental ayrıcalıkları ve kalitesiyle İzmir havalimanı araç kiralama hizmeti almak için web sayfamız üzerinden online rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon talebiniz sonrasında müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Uzun seneler birlikte çalışmak dileğiyle şimdiden güvenli ve konforlu bir seyahat geçirmenizi dileriz. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

top
whatsapp